Nemuno g. 2., 53457,

Mitkūnų km., Ringaudų sen.,

Kauno raj.

(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

 

Telefonas: +370 683 02996

El. paštas: tvoros@toverta.lt

 

 

Kitos ŽŪT padangos

 

Kokybiškos žemės ūkio technikos ir traktorių padangos nuo šiol pristatomos dar greičiau ir už žemą kainą.

Skirtingai nei traktorių padangos, ŽŪ technikai skirta produkcija yra kur kas įvairesnė. Pradedant priekabomis ir transporto priemonėmis ir baigiant krautuvais ar kombainais. Padangų parinkimas šiai technikai yra kur kas labiau kompleksiškesnis. Savo klientams pateikdami pasiūlymą esame paruošę keletą alternatyvių sprendimų.

Reikia pripažinti, kad mūsų klientai dažnai nesigilina į technines detales ir tai kokie reikalavimai taikomi vienoms ar kitoms padangoms, palikdami šį darbą mums. Pateikdami pasiūlymą mes visada atsižvelgiame į būsimas eksploatacines sąlygas ir keliamus reikalavimus.

Skirtingi parametrai, tokie kaip didžiausia leistina apkrova, dirvos suslėgimas, rato apkrova turi tiesioginės įtakos dirvožemio struktūrai ir jos ardymui. Tai reiškia kad neteisingai parinktos padangos gali būti tiesioginė mažesnio derliaus ir didesnių dirvos įdirbimo sąnaudų priežastis.

Kaip pavyzdį galime pateikti mažo slėgio padangas didelės galios traktoriams (nuo 200 iki 500 AG). Palyginus šias padangas su įprastinėmis, akivaizdu kad sumažėjo riedėjimo pasipriešinimo koeficientas, pagerėjo važiavimo komfortas, stabilumas ir sukibimas. Ir visa tai nuo 5 iki 15 procentų!

Jeigu Jums prireikė padangų traktoriams ar kitai žemės ūkio technikai, kreipkitės į mus. Neskubėkite jų pirkti specializuotose bendrovėse. Dažnai šių prekių kaina yra ženkliai didesnė nei pas mus. Pasinaudokite galimybe išleisti mažiau ir gauti aukščiausio lygio aptarnavimą.

Būdami savo srities profesionalais esame pasiruošę atsižvelgti į Jūsų poreikius ir galimybes, bei pateikti optimalų pasiūlymą.

Skambinkite jau dabar!